O nas

Akademia Nurkowania GLAUKOS powstała, aby zapewnić początkującym, jak również doświadczonym płetwonurkom w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę.

Instruktorem prowadzącym  szkolenie nurkowe jest Paweł Stoltmann Instruktor LOK/CMAS POL FO2 M1 12000001. Swoją przygodę z nurkowaniem rozpoczął w 1991r. W sekcji płetwonurków Wojskowego Klubu Sportowego „Flota” w Gdyni. Był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w pływaniu w płetwach. Pierwsze uprawnienia nurkowe zdobył w 1995 roku. Do chwili obecnej pasję nurkową rozwija czego dowodem są liczne uprawnienia związane z nurkowaniem  rekreacyjnym jaki i zawodowym. Wszystkich zainteresowanych tym pięknym  sportem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kursy nurkowania – skierowane są do osób, które chcą od podstaw rozpocząć podwodną przygodę, jak również dla posiadających już uprawnienia nurkowe. Szkolenia prowadzimy zgodnie ze standardami najstarszej na Świecie organizacji nurkowej CMAS (Confederation Mondiale Des Activites Subaquatiques). Szkolimy w niewielkich grupach (do 6 osób).  Wykłady prowadzone są z użyciem środków multimedialnych. Podczas ćwiczeń praktycznych korzystamy ze sprzętu najlepszych światowych firm.

Wyprawy nurkowe – wszystkich posiadających certyfikaty uprawniające do nurkowania, którzy chcą spedzić mile wolny czas, serdecznie zapraszamy na organizowane przez Nas wyjazdy nurkowe na terenie całego kraju i za granicą.

Internetowy sklep nurkowy– oferujemy najwyższej klasy wyposażenie  dla płetwonurków, znanych i renomowanych firm. Profesjonalna obsługa doradzi jak dobrać i odpowiednio dopasować sprzęt nurkowy. Organizujemy częste promocje – warto regularnie odwiedzać Nasz serwis internetowy .

Wypożyczalnia sprzętu nurkowego – każdy certyfikowany płetwonurek może po atrakcyjnych cenach wypożyczyć elementy jak i całe wyposażenie nurkowe.

Serdecznie zapraszamy do przeżycia podwodnej przygody z Akademią Nurkowania Glaukos